Šťávy od 300 do 400 Kč, skladem
1883 Maison Routin Marakuja sirup 1 l1883 Maison Routin Marakuja sirup 1 l
- Maison Routin
- ovocné
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- 1883 Maison Routine
Přineste do domácích nápojů exotickou svěžest a lehkou květinovou sladkost.
1883 Maison Routin třešeň sirup 1 l1883 Maison Routin třešeň sirup 1 l
- ovocné
- skutečné ovoce
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- 1883 Maison Routine
Osvěžující letní chuť pro domácí limonády a koktejly.
1883 Maison Routin Zázvor sirup 1 l1883 Maison Routin Zázvor sirup 1 l
- Maison Routin
- kořeněné a zázvorové
- přírodní aroma
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
Oživte nápoje snadno a rychle — přidejte výraznou kořeněnou notu do drinků a horkých nápojů jediným krokem.
Yuzee Maracuja 1 kgYuzee Maracuja 1 kg
- ovocné
- skutečné ovoce
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- Yuzee
- Jako osvěžující nápoj
Exotická, svěží chuť, která promění vaše domácí nápoje i dezerty během okamžiku.
1883 Maison Routin Pistácie 1 l1883 Maison Routin Pistácie 1 l
- jiné
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- 1883 Maison Routine
- 1 l
Jemná pražená pistáciová chuť, která promění každé nápoje v lahodný zážitek.
Monin Le Fruit pyré Pineapple Ananas 1 lMonin Le Fruit pyré Pineapple Ananas 1 l
- Monin
- ovocné
- ovocné
- skutečné ovoce
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
Přidejte exotickou sladkost a texturu, která oživí koktejly i dezerty.
ZON Sirup Oranž 5 lZON Sirup Oranž 5 l
- citrusové
- ovocné
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- v kanystru nebo sudu
- ZON
Osvěžení snadno a ve velkém — praktické balení pro rychlou přípravu oblíbeného pomerančového nápoje.
ODK FruityMix Malina Raspberry puree 0,75 lODK FruityMix Malina Raspberry puree 0,75 l
- bobulové
- skutečné ovoce
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- v plastové láhvi
- ODK
Osvěžení, které promění obyčejný nápoj v chutnou chvíli.
Monin Le Fruit pyré Banana Banán 1 lMonin Le Fruit pyré Banana Banán 1 l
- Monin
- ovocné
- ovocné
- skutečné ovoce
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
Přirozená sladkost zralého banánu pro rychlé osvěžení a snadné domácí i profesionální recepty.
Routin 1883 Levandule 1 lRoutin 1883 Levandule 1 l
- 1883 Maison Routine
Levandulový sirup nabízí skvělou směs květinových tónů s mírným náznakem vanilky. Velmi výrazná chuť i aroma. Oblíbená volba do domácích limonád s vodou i sodou. Vhodný i do...
Routin 1883 Fracouzská vanilka 1 lRoutin 1883 Fracouzská vanilka 1 l
Sirup zlatohnědé barvy okouzlí vůní vanilkových lusku a chutí vanilky s jemnými dřevitými tóny. Oranžově zlatá barva a autentické vanilkové aroma. Sirup vhodný zejména do kávy a...
Routin 1883 Čokoláda bílá 1 lRoutin 1883 Čokoláda bílá 1 l
- 1883 Maison Routine
Sirup s příchutí bílé čokolády je lahodný, voňavý, nejlépe harmonizuje s mlékem. Sirup vhodný zejména do kávy a mléka , například na čokoládové cappuccino, latte, ledovou...
1883 Maison Routin Levandule sirup 1 l1883 Maison Routin Levandule sirup 1 l
- bylinné a květinové
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- 1883 Maison Routine
- Jako osvěžující nápoj
Uklidňující květinový nádech pro osvěžující chvíle — jednoduché ochucení sklenice bez námahy.
1883 Maison Routin Čokoláda sirup 1 l1883 Maison Routin Čokoláda sirup 1 l
- čokoládové
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- 1883 Maison Routine
- 1 l
Poctivá čokoládová hloubka, která pozvedne každý šálek či koktejl.
Routin 1883 Lískový oříšek 1 lRoutin 1883 Lískový oříšek 1 l
- 1883 Maison Routine
Oříškový sirup má intenzivní chuť lískových oříšků, skvěle vyváženou, vynikající. Krásná přírodní hnědá barva a charakteristické oříškové aroma. Sirup vhodný zejména do kávy a...
ODK FruityMix Růžový grep Pink Grapefruit puree 0,75 lODK FruityMix Růžový grep Pink Grapefruit puree 0,75 l
- citrusové
- skutečné ovoce
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- v láhvi s pumpou
- ODK
Osvěžte nápoje jednoduchým řešením pro domácí i profi mixování — rychle, přesně a s plnou ovocnou chutí.
ZON Sirup Citron 5 lZON Sirup Citron 5 l
- citrusové
- ovocné
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- v kanystru nebo sudu
- ZON
Osvěžení rychle a bez složitostí — připravíte ho do minut a vždy s předvídatelnou chutí.
ODK sirup Yuzu 0,75 lODK sirup Yuzu 0,75 l
- citrusové
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- v plastové láhvi
- OrsaDrinks
- 0.75 l
Exotická citrusová svěžest, která nápojům a receptům okamžitě dodá originální nádech.
Routin 1883 Skořice 1 lRoutin 1883 Skořice 1 l
- 1883 Maison Routine
Sirup s lahodnou chutí skořice. Sladký a mírně kořeněný nádech. Sirup vhodný zejména do kávy a mléka , například na skořicové cappuccino, ledovou kávu, čokoládu. Jeho chuť však...
1883 Maison Routin Philibert Sirup Amaretto 1 l1883 Maison Routin Philibert Sirup Amaretto 1 l
- 1883 Maison Routine
Díky své vysoké kvalitě jsou využívány převážně v profesionálních gastronomických provozech. Nyní jsou dostupné i Vám. Sirupy Routin 1883 nabízí širokou paletu příchutí, díky...
My homemade Lemonade Jahoda 1 lMy homemade Lemonade Jahoda 1 l
- bobulové
- skutečné ovoce
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- My Homemade Lemonade
Letní osvěžení s domácím nádechem — připravíte si chutnou limonádu snadno a bez složitostí.
1883 Maison Routin Jahoda sirup 1 l1883 Maison Routin Jahoda sirup 1 l
- bobulové
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- ve skleněné láhvi
- 1883 Maison Routine
- Jako osvěžující nápoj
Osvěžení pro každý den — jednoduché domácí nápoje s vůní jahod, rychle a bez kompromisů.
Monin refresher Orchard Squeeze 1 lMonin refresher Orchard Squeeze 1 l
- ovocné
- Monin
- 1 l
MONIN Refresher Orchard Squeeze MONIN Refresher Orchard Squeeze přináší osvěžující kombinaci sladké broskve, šťavnaté meruňky a jemných tónů třešně. Díky obsahu vitamínů B3,...
ODK FruityMix Lesní směs Wild Berry puree 0,75 lODK FruityMix Lesní směs Wild Berry puree 0,75 l
- bobulové
- skutečné ovoce
- tekutý koncentrát
- se standardním obsahem cukru
- v láhvi s pumpou
- ODK
Pravá chuť lesních plodů pro rychlé osvěžení a snadné mixování domácích nápojů.