Sanct Bernhard 100% Bio šťáva z Granátového jablka 1 l

Produkt nemá žádné parametry.

vyzkoušela jsem poprvé..

• Začínám s užíváním a ohodnotíme později
    • Rychlé dodání a ochota
    • 1+ Kvalita

Zakoupila jsem tento produkt Šťávu z granátového jablka a udělala jsem dobře!
    Je výborná a účinek bych mohla hodnotit později.
    A hlavně je nejlevnější!!!

Velmi kvalitní výrobek.

Produkt nemá žádné parametry.

vyzkoušela jsem poprvé..

• Začínám s užíváním a ohodnotíme později
    • Rychlé dodání a ochota
    • 1+ Kvalita

Zakoupila jsem tento produkt Šťávu z granátového jablka a udělala jsem dobře!
    Je výborná a účinek bych mohla hodnotit později.
    A hlavně je nejlevnější!!!

Velmi kvalitní výrobek.

Doporučuji tento produkt.

• BIO, balení ve skle

Kvalita

• , zakoupeno v Dům bylinek

• Velmi kvalitní produkt s velkou účinností.
  • , zakoupeno v Dům bylinek

• Mám dobré zkušenosti s tímto produktem.
  • , zakoupeno v Dům bylinek

Mám dobrý pocit, že dělám něco dobrého pro své zdraví.

• Dobrá chuť
    • Koupila jsem preventivně spíše na doplnění vitaminů a také abych vyzkoušela, zda se bude jednat o vhodný vánoční dárek
    • Odměrka